Polska, książeczka z banknotami " Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996, 1.03.1990

Polska, książeczka z banknotami

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 21:01:40
325997
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), książeczka z banknotami " Polskie banknoty obiegowe z lat 1975 - 1996, 1.03.1990, zestaw banknotów obiegowych PRL - w zestawie kolekcja 23 nieużywanych banknotów o wartości od 10 do 2.000.000 złotych w kartonowej książce z opisami
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: banknoty pięknie zachowane, oprawa twarda, rogi klasera nieświeże

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 340

1)  2 200 zł
2)  2 200 zł
3)  2 000 zł
4)  1 500 zł
5)  1 400 zł
6)  920 zł
7)  880 zł
8)  840 zł
9)  800 zł
10)  760 zł