Polska, 250.000 marek polskich, 25.04.1923

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 20:21:00
326343
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje przed reformą Władysława Grabskiego, 250.000 marek polskich, 25.04.1923, seria AU, numeracja 284930
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamany, minimalne naddarcia na marginesach, po delikatnej konserwacji, banknot z kolekcji Lucow
Literatura: Lucow 430 (R4), Miłczak 34d

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 112

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  85 zł
6)  75 zł