Polska, bon na 5 kopiejek, 1863
Zakończenie: 24-06-2021 20:02:40
208838
Opis: | Polska - pieniądz prywatny - Łowicz - Handel Żelaza Izraela Winer, bon na 5 kopiejek, 1863, nieczytelna numeracja |
Stan zachowania: | V/VI, Good / Very Good |
Dodatkowe informacje: | liczne naderwania, brudny papier, ubytki papieru, wielka rzadkość |
Literatura: | Jabłoński 510 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 217