Polska, bon na 5 kopiejek, 1863

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 20:02:40
208838
Opis: Polska - pieniądz prywatny - Łowicz - Handel Żelaza Izraela Winer, bon na 5 kopiejek, 1863, nieczytelna numeracja
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: liczne naderwania, brudny papier, ubytki papieru, wielka rzadkość
Literatura: Jabłoński 510

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 207

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  360 zł