Polska, bon na 10 kopiejek, 1861

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 20:02:20
208837
Opis: Polska - pieniądz prywatny - Maków - G. M. Goldsztein, bon na 10 kopiejek, 1861, numeracja 1213
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: liczne naderwania, brudny papier, ubytki papieru, wielka rzadkość
Literatura: Jabłoński 528

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 212

1)  270 zł
2)  260 zł