Polska, bon na 10 kopiejek, 1861
Zakończenie: 24-06-2021 20:02:20
208837
Opis: | Polska - pieniądz prywatny - Maków - G. M. Goldsztein, bon na 10 kopiejek, 1861, numeracja 1213 |
Stan zachowania: | VI, Good |
Dodatkowe informacje: | liczne naderwania, brudny papier, ubytki papieru, wielka rzadkość |
Literatura: | Jabłoński 528 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 231