Polska, bon na 2 złote = 30 kopiejek, 1861

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-06-2021 20:01:40
208835
Opis: Polska - pieniądz prywatny - Lublin - Lubelskie Towarzystwo Dobroczynności, bon na 2 złote = 30 kopiejek, 1861, seria 5, numeracja 37257
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: papier wyblakły, złamany w poziomie, na odwrocie uszkodzenie po oddzieraniu, adnotacje po rosyjsku, bardzo rzadki
Literatura: Jabłoński 472

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 288

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  370 zł