Polska, bon na 2 złote = 30 kopiejek, 1861
Zakończenie: 24-06-2021 20:01:40
208835
Opis: | Polska - pieniądz prywatny - Lublin - Lubelskie Towarzystwo Dobroczynności, bon na 2 złote = 30 kopiejek, 1861, seria 5, numeracja 37257 |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | papier wyblakły, złamany w poziomie, na odwrocie uszkodzenie po oddzieraniu, adnotacje po rosyjsku, bardzo rzadki |
Literatura: | Jabłoński 472 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 309