Polska, Pokój Wam, 1987

Polska, Pokój Wam, 1987

Polska, Pokój Wam, 1987

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:33:00
323840
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Pokój Wam, 1987, Częstochowa, Aw: Półpostać papieża w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawą ma skierowaną ku górze, JAN PAWEŁ II, Rw: Lecący gołąb, POKÓJ WAM - POLSKA 1987, na obrzeżu nabita punca srebra, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych w Częstochowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 45.0 mm, 45.14 g
Literatura: Grabowski 0603, Nestorowicz 601

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 33

1)  22 zł
2)  20 zł