Litwa, 10 litu, 1938

Litwa, 10 litu, 1938

Litwa, 10 litu, 1938

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:48:40
320632
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 10 litu, 1938, Kowno, Prezydent A. Smetona – 20. rocznica republiki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, 18.01 g, patyna
Literatura: Parchimowicz 14, Ivanauskas 10PR5-5

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 547

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  540 zł
4)  460 zł
5)  390 zł
6)  380 zł
7)  360 zł
8)  330 zł
9)  320 zł
10)  300 zł
11)  200 zł
12)  190 zł
13)  180 zł