Polska, Jasna Góra 1382–1982, 1982

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:27:20
323854
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jasna Góra 1382–1982, 1982, Poznań, Aw: Popiersie papieża w lewo, wokół herb papieski, kościół w Wadowicach, herb Zakonu Świętego Pawła Pierwszego Pustelnika, Bazylika św. Piotra, Rw: Widok klasztoru w Jasnej Górze, JASNA GÓRA, z prawej 1382 / 1982, na obrzeżu nabita nieczytelna punca, medal wykonany w zakładzie Polsrebro w Poznaniu
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 45.3 mm, 39.96 g
Literatura: Grabowski 0350, Nestorowicz 296 (?)

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 30

1)  24 zł