Polska, Podróż do Polski, 1979

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:26:20
323825
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Podróż do Polski, 1979, Aw: Głowa papieża w lewo, JAN PAWEŁ II - 16 • X • 1978, Rw: Kontur Polski, na nim 2-10.06.1979 / GNIEZNO / WARSZAWA / CZĘSTOCHOWA / KRAKÓW
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ZnAl miedziowany, 55.3 mm, 23.50 g, drobne ryski
Literatura: Grabowski 0007 (tam złocony)

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 40

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  16 zł
4)  12 zł