Polska, Gaude Mater Polonia, 1978

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:23:40
323837
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Gaude Mater Polonia, 1978, Częstochowa, Aw: Półpostać Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAWEŁ II - 16.X.1978, Rw: Herb papieski, GAUDE MATER POLONIA, na obrzeżu punca MET oraz punca producenta, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej, wykonany w Zjednoczonych Zakładach Gospodarczych Veritas w Częstochowie
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 69.2 mm, 122.10 g, niewielkie uderzenie przy krawędzi
Literatura: Grabowski 0016, Nestorowicz 19

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 26

1)  26 zł
2)  24 zł