Polska, medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:21:40
320878
Opis: Polska - I wojna światowa (1914–1918), medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R, sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne)
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 28.5 mm, 8.89 g, czyszczony
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 222

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  65 zł