Polska, wisiorek dwustronny w kształcie kartusza (fragment dewizki), koniec XIX w.

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:21:20
324219
Opis: Polska, wisiorek dwustronny w kształcie kartusza (fragment dewizki), koniec XIX w., Na stronie głównej Orzeł z koroną, na Tarcza herbowa Rzeczpospolitej Trojga Narodów; brak górnej części kartusza po prawdopodobnym oderwaniu tego fragmentu od dużej dewizki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.24 g, na ogniwie łańcuszka punca NP
Literatura: Bigoszewska s. 116 - podobny, Postuła s. 105 - podobny

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 196

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  32 zł