Polska, medal upamiętniający Bitwę o Olszynkę Grochowską, 1916

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:20:20
324212
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal upamiętniający Bitwę o Olszynkę Grochowską, 1916, Aw: Ukoronowany Orzeł, poniżej legenda w 5 wierszach: PAMIĘĆ BOHATERÓW POLEGŁYCH W GROCHOWIE 25 LUTEGO 1831 R. UCZCILI RODACY 13 LIPCA 1916 R, Rw: Mogiła z krzyżem, w tle drzewo i napis z lewej OLSZYNKA, u dołu monogram (sygnatura) CA - Cypriana Alkiewicza
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal 28.3 mm, 7.64 g, niewielkie uderzenie u góry widoczne od strony rewersu, delikatna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Strzałkowski 335 (R)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 209

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  310 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  160 zł
7)  130 zł