Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:19:40
324208
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914, medal z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 32.6 mm, 19.81 g, ciemna patyna
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 203

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  200 zł
4)  200 zł
5)  170 zł
6)  160 zł