Polska, medal na 100-lecie Konstytucji 3-go Maja, 1891

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:19:00
324210
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na 100-lecie Konstytucji 3-go Maja, 1891, Aw: Włościanin i szlachcic ściskający sobie dłonie, powyżej 1791 3 MAJ 1891, Rw: Orzeł ze związanymi skrzydłami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 27.2 mm, 8.64 g, miejscowa patyna
Literatura: H-Cz. 9993

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 270

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  150 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  85 zł
9)  65 zł