Rumunia, 5 lei, 1906

Rumunia, 5 lei, 1906

Rumunia, 5 lei, 1906

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:16:40
320662
Opis: Rumunia - Karol I (1866–1914), 5 lei, 1906, wybite na 40-lecie panowania
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 24.98 g, patyna, czyszczone, ale ładne
Literatura: Davenport 275, KM 35

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 126

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  300 zł
4)  170 zł
5)  145 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł