Rosja, rubel, 1901 Ф•З

Rosja, rubel, 1901 Ф•З

Rosja, rubel, 1901 Ф•З

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:14:00
323892
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), rubel, 1901 Ф•З, Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 53, Kazakov 224

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 151

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  135 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  60 zł