Norwegia, 2 korony, 1917

Norwegia, 2 korony, 1917

Norwegia, 2 korony, 1917

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:09:00
320649
Opis: Norwegia - Haakon VII (1905–1957), 2 korony, 1917, Kongsberg
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, 14.97 g, patyna
Literatura: NM 14, KM 370

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 138

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  90 zł