Niemcy, 3 marki, 1910 A

Niemcy, 3 marki, 1910 A

Niemcy, 3 marki, 1910 A

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:03:20
324204
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 3 marki, 1910 A, Berlin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 131, Jaeger 103

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 87

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  50 zł
5)  30 zł