Niemcy, 2 marki, 1904 J

Niemcy, 2 marki, 1904 J

Niemcy, 2 marki, 1904 J

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:02:40
324091
Opis: Niemcy - Brema- miasto - system markowy, 2 marki, 1904 J, Hamburg
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 21, Jaeger 59

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 136

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  400 zł
4)  390 zł
5)  380 zł
6)  370 zł