Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:59:00
324088
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm IV (1840–1861), dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A, Berlin
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.10 g, miejscowa patyna
Literatura: Thun 253, AKS 69, Davenport 766

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 134

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  1 000 zł
4)  760 zł