Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:58:20
324090
Opis: Niemcy - Hanower - Jerzy V (1851–1866), talar, 1865 B, Hanower, 50. Rocznica zwycięstwa pod Waterloo
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny
Literatura: Thun 176, AKS 160, Davenport 684

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 214

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  720 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  600 zł