Niemcy, szóstak, 1682

Niemcy, szóstak, 1682

Niemcy, szóstak, 1682

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:57:40
324068
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy, szóstak, 1682, Królewiec, końcówka napisu ARC• & E•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Schrötter 1792, Neumann 11.120a

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 99

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  36 zł