Niderlandy, talar (silverdukat), 1672

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:53:20
320682
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, talar (silverdukat), 1672
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.53 g, pęknięty krążek, rysy po obu stronach monety, ciemna patyna
Literatura: Dav. 1674, Delmonte 970 (R1), Verk. 65.1, Purmer Wf35

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 149

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  130 zł
8)  120 zł