Maroko, 1 rial, AH 1329 (AD 1911)

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:51:00
320679
Opis: Maroko - Maulaj Abd al-Hafiz (1908-1912), 1 rial, AH 1329 (AD 1911), Paryż
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 24.91 g, patyna
Literatura: KM Y25

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 102

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  75 zł