Litwa, 50 centów, 1925

Litwa, 50 centów, 1925

Litwa, 50 centów, 1925

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:49:20
320638
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 50 centów, 1925, Birmingham
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brązal, patyna
Literatura: Parchimowicz 8, KM 75

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 164

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  160 zł
4)  65 zł
5)  50 zł
6)  48 zł
7)  40 zł
8)  38 zł