Litwa, 5 litu, 1925

Litwa, 5 litu, 1925

Litwa, 5 litu, 1925

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:49:00
320633
Opis: Litwa - Republika (1918–1940), 5 litu, 1925, Kowno
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 500, 13.44 g, patyna
Literatura: Parchimowicz 11, Ivanauskas 9PR1-1

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 102

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  48 zł