Dania, 2 korony, 1923

Dania, 2 korony, 1923

Dania, 2 korony, 1923

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:45:00
320691
Opis: Dania - Krystian X (1912–1947), 2 korony, 1923, Kopenhaga, Srebrna rocznica ślubu władcy
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "800" 15.02 g, miejscowa patyna, bardzo ładne
Literatura: Hede 4, KM 821

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 132

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  46 zł
7)  44 zł
8)  42 zł