Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1654

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:40:00
322414
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Fryderyk Wilhelm 1640–1657-(1688), szeląg, 1654, Królewiec
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3982 (R1), Schrötter 1900

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 259

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  38 zł
7)  30 zł