Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:43:40
319825
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna na rewersie, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 112

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  75 zł