Polska, złotówka (4 grosze), 1767 FS

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:33:00
324493
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1767 FS, Warszawa, odmiana z szeroko rozstawioną datą
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 19.b1, Plage 276, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 35
Ilość odsłon: 360

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  440 zł
4)  400 zł
5)  320 zł
6)  260 zł
7)  185 zł
8)  180 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  160 zł
12)  150 zł
13)  145 zł
14)  140 zł
15)  130 zł
16)  125 zł
17)  120 zł