Polska, ort, 1755

Polska, ort, 1755

Polska, ort, 1755

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:31:40
324222
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1755, Lipsk, efraimek, masywne popiersie króla w szerokiej koronie, zapinka króla z ośmioma kropkami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek wycięty z końcówki blaszki, miejscowa patyna
Literatura: Kahnt 688 var. d, Kop. 2113, Merseb. 1782, Schön 20

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 376

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  180 zł
6)  155 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  115 zł
10)  105 zł
11)  95 zł
12)  90 zł