Polska, szóstak, 1667 TL-B

Polska, szóstak, 1667 TL-B

Polska, szóstak, 1667 TL-B

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:29:20
324267
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1667 TL-B, Bydgoszcz, herb Ślepowron na awersie w tarczy, kwiat pomiędzy łukowatymi tarczami herbowymi, TL - B (Tytus Liwiusz Boratini) na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 1688 (R)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 186

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  38 zł
6)  36 zł