Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:27:40
323057
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, nieco rzadsza odmiana z końcówką PRV
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna
Literatura: Shatalin GD23f-3, Parchimowicz Orty 1623/8

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 555

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  580 zł
5)  450 zł
6)  430 zł
7)  350 zł
8)  330 zł
9)  270 zł
10)  260 zł
11)  250 zł
12)  240 zł
13)  230 zł
14)  220 zł
15)  210 zł