Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:26:20
324256
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, trojak, 1595, Wilno, data rozdzielona herbem Chalecki, rozetki po bokach nominału
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, dość ładnie zachowany
Literatura: Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV115-19

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 284

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  155 zł
9)  150 zł
10)  140 zł
11)  135 zł
12)  130 zł
13)  125 zł