Polska, trojak, 1580

Polska, trojak, 1580

Polska, trojak, 1580

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:19:00
324251
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - monety litewskie, trojak, 1580, Wilno, głowa króla dzieli napis u góry, nominał III w owalnym kartuszu pod popiersiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.80.5.c (R1), Ivanauskas 4SB12-8, Kop. 3360 (R1)

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 359

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  370 zł
4)  360 zł
5)  330 zł
6)  310 zł
7)  290 zł
8)  280 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  150 zł