Polska, grosz, 1532

Polska, grosz, 1532

Polska, grosz, 1532

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:16:20
324604
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, grosz, 1532, Toruń, końcówki legendy PRVS / PRVSSI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3087 (R), PN2-Dut. 73

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 140

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  75 zł
6)  65 zł
7)  60 zł