Samanidzi, dirhem, AH 305 (?) (918/919 AD?)

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:08:20
324243
Opis: Samanidzi - Nasr II Ibn Ahmad (301–331 AH/AD 913–942), dirhem, AH 305 (?) (918/919 AD?), Samarkanda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.68 g, patyna
Literatura: Album 1451

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 237

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  110 zł
5)  80 zł
6)  60 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  40 zł
10)  30 zł