Cesarstwo Rzymskie, denar, 230

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:07:00
324093
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aleksander Sewer (222–235), denar, 230, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńci laurowym w prawo, IMP SEV ALEXANDER AVG; Rw: Sol stojący na wprost z głową w lewo i uniesioną ręką, trzymający glob, P M TR P VIIII COS III P P
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 2.90 g, patyna, wyśmienity
Literatura: RIC 102, C. 391

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 240

1)  720 zł