Republika Rzymska, denar, 42 pne

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:06:20
324094
Opis: Republika Rzymska - L. Livineius Regulus 42 pne, denar, 42 pne, Rzym, Aw: Głowa Regulusa w prawo, przed głową PR, za głową [REGVLVS], Rw: Krzesło kurulne, L•LIVINEIVS / REGVLVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.46 g, bardzo rzadki, na awersie wtórnie nabite punce
Literatura: Crawford 494/27, Albert 1587

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 231

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  740 zł
4)  720 zł