Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 85-65 pne

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:05:40
324042
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amisos - Mitradates VI Eupator 120–63 pne, brąz, ok. 85-65 pne, Aw: Aegis z z głową Gorgony w środku, Rw: Wiktoria krocząca w prawo, trzymająca wieniec i gałązkę palmy, AMI - ΣΟ[Υ], po bokach monogramy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.0 mm, 9.09 g, ciemna patyna
Literatura: SNG Cop. 170

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 156

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  36 zł