Polska, medal pamiątkowy, 1966

Cena wylicytowana: 4 300 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:05:00
324194
Opis: Polska - medale Polonii po II wojnie światowej, medal pamiątkowy, 1966, wybity z okazji tysiąclecia chrześcijaństwa w Polsce (966–1966); Aw: Matka Boska Częstochowska, z lewej MÓDL SIĘ ZA NAMI, w otoku TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ, Rw: Orzeł w koronie, SACRUM POLONIAE MILLENIUM / AD 966 + 1966
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby 900, 10.56 g, na rewersie punce, medal wybity stemplami lustrzanymi w zakładzie Gori & Zucchi S.P.A w Arezzo

Cena końcowa: 4 300 zł
Cena wywoławcza: 1 400 zł
Cena szacunkowa: 2 300 zł
Ilość odsłon: 609

1)  4 300 zł
2)  4 200 zł
3)  4 000 zł
4)  2 900 zł
5)  2 500 zł
6)  2 100 zł
7)  1 950 zł