wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XI..

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:03:00
323440
Opis: wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XIX i XX wieku (na podstawie zbioru autora), Warszawa 2017
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 251 stron formatu ok. A4, oprawa twarda ze złoceniami, katalog oparty wyłącznie na bogatym zbiorze autora, obejmującym pełen przekrój zabytków od robionych rzemieślniczo po produkowane fabrycznie w dużych ilościach, idealne opracowanie dla każdego zainteresowanego pamiątkami patriotycznymi z XIX i XX wieku, bezcenne przede wszystkim ze względu na wartość historyczną pokazanych eksponatów, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 47

1)  50 zł
2)  48 zł