wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019, ISBN..

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:02:20
324069
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019, ISBN 9785604213353
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 190 stron formatu ok. 12.5 x 19 cm, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany (kolorowymi zdjęciami) katalog złotych monet Mikołaja II oraz z okresu sowieckiego bicia carskiego złota w latach 1923-1926. W katalogu przedstawiono również liczne odmiany monet, w tym np. różnice w budowie głowy orła czy korony, z pełnym opisem ze wskazaniem ich rzadkości oraz przybliżoną wartością w różnych stanach zachowania. Ukazane zostały również przykłady fałszywych monet. Osobny rozdział zawiera szereg analiz XRF spektrometrii rentgenowskiej na podstawie oryginalnych monet z podziałem na daty i nominały. Niski nakład – 2 000 egzemplarzy.

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 309

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  185 zł
4)  165 zł
5)  150 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  55 zł