wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN ..

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:02:00
324070
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Banknoty Getta Łódzkiego 1940-1944, Białystok 2012, ISBN 9788393531806
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 119 stron formatu A5, oprawa twarda, nakład 300 sztuk, egzemplarz z autografem autora, szczegółowe opracowanie dotyczące produkcji banknotów i ich odmian, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 336

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  430 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  290 zł
7)  250 zł
8)  200 zł
9)  180 zł
10)  175 zł
11)  160 zł
12)  130 zł
13)  90 zł