wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Zygmunta III Wazy, Szczecin 2007, wyd. 1, ISBN 978..

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:01:40
324072
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Zygmunta III Wazy, Szczecin 2007, wyd. 1, ISBN 9788387355531
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 412 stron formatu B5, oprawa kartonowa, szczegółowy katalog monet Zygmunta III wraz z wycenami i oceną rzadkości

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 190

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  60 zł