literatura numizmatyczna, La Galeria Numismatique Bogdan Stambuliu, 1000 Polish and Russian works of..

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 20:01:20
324074
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, La Galeria Numismatique Bogdan Stambuliu, 1000 Polish and Russian works of art, Wien 24.09.2014
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 1.552 pozycje, wśród nich m.in. monety, medale, ordery, odznaki i odznaczenia, srebra, dewocjonalia i inne literatura numizmatyczna. Z polskich pozycji na uwagę zasługują talary Stefana Batorego z stanach UNC, pierwszy szóstak bydgoski Zygmunta III bez oznaczenia nominału z 1596 r. (Kop. R7), ordery Virtuti Militari srebrne i złote, 1, 3, 4, 5 klasy z przełomu XVIII/XIX, XIX oraz XX wieku, rosyjski order Virtuti Militari z 1831r, Gwiazda Orderowa orderu św. Stanisława z XVIII wieku, zestawy orderów Orła Białego, zestaw Krzyż Wielki I klasy Orderu Odrodzenia Polski z okresu IIRP wraz z Gwiazdą Orderową oraz złocony klucz szambelański zwieńczony orłem w koronie z czasów panowania Augusta II lub III. Przedstawiono również kilkadziesiąt odznaczeń oraz kilkaset monet carskich i sowieckich. Duże, często całostronicowe kolorowe zdjęcia.

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 290

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  46 zł