Zakończenie: 27-05-2021 20:00 ÷ 22:40
Polska, Jan Paweł II w kolegiacie św. Anny w Krakowie, 1997
323328
Aw: Popiersie Jana Pawła II w prawo, z prawej popiersie ś... | I |
185 zł szac. 60 zł 91 wyświetleń |
7 | zakończona | |
323329
125 zł szac. 60 zł 66 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Toruniu, 1999
322794
Aw: Półpostać papieża w prawo, z pastorałem, JOANNES PAUL... | I/II |
115 zł szac. 50 zł 61 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II w Licheniu, 1999
322803
Aw: Fasada świątyni, nad nią błogosławiąca postać Jana Pa... | I |
65 zł szac. 50 zł 100 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Polska Golgota Wschodu, 2000
322945
Aw: Jan Paweł II i ks. prałat Zdzisław Peszkowski stojący... | I |
170 zł szac. 60 zł 127 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę chrztu, I poł. XIX w.
320799
Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącem... | II-/III+ |
185 zł szac. 150 zł 188 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę 50 lat pracy scenicznej Romana Żelazowskiego, 1924
320787
Aw: Popiersie w lewo, z prawej sygnatura JW i znak mennic... | I/I- |
500 zł szac. 200 zł 186 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Stanisław Tomkowicz, 1930
320769
Aw: Głowa stanisława Tomkowicza w lewo, STANISŁAWOWI - TO... | II |
1 100 zł szac. 350 zł 487 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Cudowny obraz Matki Boskiej Kozielskiej, 1997
323357
Aw: Obraz Matki Boskiej Kozielskiej, niżej PTN SZCZECIN, ... | I |
230 zł szac. 75 zł 166 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Juliusz Słowacki, 1999
322804
Aw: Popiersie Julisza Słowackiego lekko w prawo, na dole ... | I/I- |
115 zł szac. 50 zł 89 wyświetleń |
8 | zakończona |