Polska, Wizyta apostolska Jana Pawła II w Bydgoszczy, 1999

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 22:13:00
322814
Opis: Polska - III RP po 1989, Wizyta apostolska Jana Pawła II w Bydgoszczy, 1999, Aw: Popiersie modlącego się papieża w prawo, z boków herb Bydgoszczy i papieski, Papież - JAN - PAWEŁ II / VII WIZYTA APOSTOLSKA - BYDGOSZCZ 7.VI.1999, Rw: Matka Boska koronowana przez anioły, MATKA BOSKA PIĘKNEJ MIŁOŚCI - KOŚCIÓŁ FARNY W BYDGOSZCZY
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 52.3 mm, 73.24 g
Literatura: Grabowski 0978, Nestorowicz 996

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 132

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł