Polska, 1/2 guldena, 1927

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 1/2 guldena, 1927

Polska, 1/2 guldena, 1927

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 13-05-2021 21:34:40
320490
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 1/2 guldena, 1927, Berlin, Koga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadszy rocznik
Literatura: AKS 16, Jaeger D.6, CNG 514.II, Parchimowicz 59b

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 579

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  280 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  175 zł
8)  155 zł
9)  135 zł
10)  125 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  100 zł
14)  95 zł
15)  90 zł